Jesteś tutaj: Aktualności Dofinansowanie 30% kosztów na instalację fotowoltaiczną dla mieszkańców Warszawy

Dofinansowanie 30% kosztów na instalację fotowoltaiczną dla mieszkańców Warszawy

1 września 2019 r. rozpoczął się kolejny nabór wniosków o dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców Warszawy. Urząd Miasta St. Warszawa udziela bezzwrotnych dotacji 30% na inwestycje wykorzystujące lokalne źródła energii odnawialnej m.in. fotowoltaikę.

Maksymalna kwota dotacji na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej nie może przekroczyć: 15 tys. zł dla osób fizycznych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, ale nie więcje niż 1 500 zł/kW. W przypadku wspólnot mieszkaniowych, osób prawnych i przedsiębiorców (z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą) kwota dotacji nie może przekroczyć 40 tys. zł.

Nie maja Państwo wiedzy na temat dofinansoania w innych Gminach? Dla nas to nie problem, prosimy o kontakt, z przyjemnścią to sprawdzimy.

Jako specjaliści w dziedzinie montażu i instalacji paneli słonecznych dostarczamy wszystkich informacji o pozyskaniu pieniędzy na inwestycję. Fotowoltaika z dofinansowaniem dla domu, rolników i gospodarstw to wybór, dzięki któremu możesz liczyć się przede wszystkim z czystym zyskiem, a także ogromnymi oszczędnościami. Postaw na własny generator prądu, który w stu procentach zaspokoi zapotrzebowanie Twojego biura lub domu.

 

Najlepsza Energia zajmuje się wszystkimi formalnościami.

Zapraszamy

Najlepsza Energia pod słońcem