Jesteś tutaj: Oferta Fotowoltaika Dla Rolników

Fotowoltaika Dla Rolników

Instalacje fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, ponieważ pozwala obniżyć roczny koszty za prąd aż o 90%. Średni poziom wydatków na energię elektryczną w gospodrstwach rolnych jest wysoki bo stanowi ok. 20% wszystkich kosztów.

Biorąc pod uwagę, że koszty prądu są bardzo wysokie i będą coraz wyższe zakup instalacji fotowoltaicznej jest po prostu opłacalny.

Kolejnymi argumentami przemawiającymi za zakupem instalacji fotowoltaicznej to ulga inwestycyjna oraz dotacja AgroEnergia.

Panele fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych to przede wszystkim ogromne oszczędności, które można przeznaczyć na kolejne inwestycje, które pozwolą na rozwój działalności. Postaw na ekonomiczne, a przede wszystkim ekologiczne podejście do prowadzonego interesu, co przełoży się dla Ciebie na czysty zysk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty usługowej naszego profesjonalnego zespołu, dzięki czemu stworzysz dla siebie prawdziwie profesjonalną farmę energii elektrycznej, którą w całości możesz wykorzystać na własny użytek. Wystarczy skontaktować się z nami, a z całą pewnością zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w kwestii generowania prądu, kierujemy się prostą zasadą - fotowoltaika dla każdego rolnika

 

 

 

 Co zyskasz dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych?

 

 Elektrownia na lata

Żywotność instalacji fotowoltaicznej, to nawet ponad 30 lat użytkowania, z gwarancją do 25 lat. Dzięki naszym instalacjom fotowoltaicznym zabezpieczysz siebie oraz swoich najbliższych w stabilne i darmowe źródło energii.

 

 

Zabezpieczenie przed wzrostem cen prądu

Własna elektrownia słoneczna uchroni Twój budżet przez wzrostem cen energii elektrycznej.

  

 

Najwyższa jakość

Dobór najwyższej jakości materiałów i podzespołów renomowanych producentów gwarantuje maksymalne uzyski energii na wiele lat.

 

 

 

Kompleksowa oferta

Zajmujemy się kompleksową obsługą od analizy potrzeb, przygotowaniem oferty na miarę (indywidualny projekt dla każdego Klienta), pozyskaniem finansowania oraz wykonaniem i bezpłatnym podłączeniem instalacji do sieci.

  

 

Ochrona środowiska

Instalacja fotowoltaiczna nie zwiększa zanieczyszczenia powietrza, nie emituje hałasu ani substancji szkodliwych dla atmosfery. Dzięki czystej energii przyczyniasz się do polepszenia stanu środowiska naturalnego.

 

 

Finansowanie

Posiadamy w swojej ofercie dogodne formy finansowania, dzięki którym dołączysz do grona szczęśliwych posiadaczy elektrowni słonecznej bez uruchamiania swoich finansów.

 

Najlepsza Energia pod słońcem