Jesteś tutaj: Produkty Inwertery

Inwertery

 

 

Firma SolarEdge to światowy lider w zakresie dostarczania rozwiązań solarnych. Innowacyjne systemy monitoringu sieci instalacji fotowoltaicznych, wysokowydajne moduły słoneczne czy inwertery jedno i trójfazowe - to tylko niektóre z proponowanych przez firmę SolarEdge rozwiązań podnoszących sprawność systemu Pv nawet o 25%.

Inwertery SolarEdge charakteryzują się dużą sprawnością pracy, a dzięki odporności na warunki pogodowe, może być wykorzystywany na zewnętrznych modułach instalacji dachowych oraz wolnostojących. System stałego napięcia wejściowego sprawia, że inwerter SolarEdge pracuje w najbardziej efektywny sposób, niezależnie od liczby modułów słonecznych czy warunków środowiska. Falowniki SolarEdge łączą w sobie innowacyjną technologię cyfrową oraz najlepszą w swojej klasie niezawodność.

Gwarancja 12 lat

   

 

 


  

 

 

Fronius to jeden z wiodących producentów przetwornic. Falowniki tej austriackiej firmy są świetnym rozwiązaniem zarówno do dużych instalacji przemysłowych, jak i mniejszych elektrowni domowych.

Inwertery fotowoltaiczne Fronius to urządzenia nowej generacji, które są przystosowane do zamontowania w inteligentnej sieci energetycznej (smart grid). Polecamy inwertery solarne sieciowe, hybrydowe oraz do systemów autonomicznych.

Gwarancja 5 lat

 

  

 

 


 

 

Afore posiada najwyższej klasy sprzęt oraz dysponuje międzynarodowym zespołem do prac badawczo rozwojowych. Podstawowym przedmiotem działalności jest dostarczanie wysokiej jakości niezawodnych falowników sieciowych oraz rozwiązań systemów energii aby zaspokajać stale rosnące zapotrzebowanie na energię.

Nowoprojektowane falowniki PV charakteryzują się wysoką sprawnością przy pełnym obciążeniu, wysoką niezawodnością i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Maksymalna sprawność naszych falowników to 98%. Przyjazny dla użytkownika montaż oraz interfejs, profesjonalna konstrukcja gwarantująca niezawodność, daje rodzinie falowników Afore przewagę nad konkurencją dla klientów z całego świata.

Gwarancja 10 lat

 

 

 

 


 

 

SOFAR SOLAR należy do grupy SOFAR, która jest liderem w branży GPS na chińskim rynku. Firma jest na rynku energii odnawialnej w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników. Gwarancje, których udziela SOFAR SOLAR są ubezpieczone w niezależnej, amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej ChubbInsurance Corporation.

Falowniki SOFAR SOLAR to produkty z 10-letnią gwarancją producenta, która nie wymaga dodatkowych opłat, co nie zdarza się często wśród ofert innych producentów. Sofar Solar zastosował komponenty najwyższej jakości, takich czołowych producentów jak: Texas Instruments, Nippon Chemi-Con i in, Fairchild Semiconductor.

Gwarancja 10 lat

 

 

 

 


 

 

SolaX jest śwatowym liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji inwerterów fotowoltaicznych i akumulatorów do magazynowania energii.

Asortyment produktów obejmuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie energii słonecznej dzięki ciągłemu skupianiu się na badaniach i rozwoju oraz nieustannym zaangażowaniu w przekraczanie granic tego, co jest możliwe - podróży, która doprowadziła do wprowadzenia przełomowych hybrydowych inwerterów i akumulatorów.

Gwarancja 10 lat

 

 

 

 


 

 

Niemiecka firma Steca to jeden ze światowych liderów w dostarczaniu rozwiązań dla fotowoltaiki a ich szeroki zakres produktów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Jako wiodący dostawca produktów, dla słonecznego przemysłu elektronicznego, Steca wyznacza międzynarodowe standardy dla regulacji i kontroli systemów energii słonecznej.

Zaletą zasilania trójfazowego jest to, że wytwarzana energia słoneczna jest zawsze rozprowadzana symetrycznie na wszystkich trzech przewodach siatki i wprowadzana do publicznej sieci. Tak jest w przypadku tych falowników w całym zakresie mocy. Symetryczne zasilanie jest całkowicie w interesie firm dostarczających energię i odpowiada również trójfazowemu zużyciu w gospodarstwie domowym.

Gwarancja 7 lat

 

 

 

Najlepsza Energia pod słońcem