Jesteś tutaj: Oferta Fotowoltaika Dla Domu

Fotowoltaika Dla Domu

Wybierz ekologię i darmową energię elektryczną - fotowoltaika dla domu to przyszłość, w którą naprawdę warto zainwestować. Skorzystaj z usług naszego profesjonalnego zespołu, który zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych na dachówce, na gruncie i w ogrodzie. Dzięki temu możesz z powodzeniem generować prąd na użytek własny bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów. Innymi słowy - energia pozyskana ze słońca to więcej pieniędzy na własne przyjemności!

Montaż przydomowych instalacji na dachówce, na gruncie lub w ogrodzie sprawi, że możesz wygenerować wystarczająco dużo energii elektrycznej na zaspokojenie zapotrzebowania swojego gospodarstwa w 100%! Dzięki nam nie musisz rezygnować z codziennych przyjemności, jak oglądanie TV czy granie na komputerze, aby żyć w zgodzie z otaczającym Cię środowiskiem. 

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznej, począwszy od analizy rachunków za energię elektryczną, oceny miejsca inwestycji elektrowni słonecznej, wykonaniu projektu instalacji, doradztwie oraz pozyskaniu finansowania w formie: dotacji lub kredytu, montażem i uruchomienia instalacji, kończąc na skoordynowaniu z zakładem energetycznym jej uruchomienia.

 

  

Co zyskasz dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych?

Elektrownia na lata

Ciesz się długą żywotnością instalacji fotowoltaicznych - będą one Ci służyć nawet ponad 30 lat, z czego my dajemy Tobie już teraz gwarancję, że najmniej jej żywotność wynosi 25 lat. Ciesz się nieskończoną energią elektryczną.

Zabezpieczenie przed wzrostem cen prądu

Zapomnij o wysokich rachunkach już teraz, postaw na systemy instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym prąd będziesz pozyskiwał wprost ze słońca, które to stanowi jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii.

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze instalacje fotowoltaiczne składały się jedynie z solidnych i porządnych materiałów, a także podzespołów renomowanych producentów. Dzięki temu zapewniamy ich długą żywotność.

Kompleksowa oferta

Szukasz rozwiązań, w które nie musisz wkładać swojej pracy? Spokojnie! My załatwimy wszystko za Ciebie. Nie tylko zamontujemy i zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną, ale również zajmiemy się pozyskaniem dla Ciebie atrakcyjnego finansowania.

Ochrona środowiska

Postaw na darmową energię elektryczną i wesprzyj od razu środowisko! Odnawialne źródła energii pozwalają na ograniczenie, a nawet całkowite pozbycie się wydzielania do atmosfery szkodliwych substancji powstających przy zużywaniu paliw nieodnawialnych.

Finansowanie

Chcesz mieć własne panele fotowoltaiczne, ale uważasz, że są za drogie? W ramach prowadzonych przez nas usług zajmiemy się zaoferowaniem Ci takiego finansowania, które będzie odpowiednie dla budżetu Twojego gospodarstwa domowego.

Dostępne formy finansowania instalacji fotowoltaicznej?

 

 

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem

Najlepsza Energia pod słońcem